Toyota dla Twojej firmy

Toyota dla Twojej firmy – na co zwracać uwagę kupując samochód?

Klienci, którzy rozważają zakup samochodu firmowego szukają najkorzystniejszej oferty, skrojonej na miarę potrzeb swojej firmy.  W codziennym kontakcie z klientem biznesowym, często dostrzegamy, że jest on skoncentrowany wyłącznie na wynegocjowaniu najniższej ceny, uwzględniającej maksymalnie duży upust – Twierdzi Błażej Czaplicki, Doradca Klienta Biznesowego w Toyota Walder – Staramy się zmienić takie podejście do zakupu pojazdu, uświadamiając Klienta na temat całkowitych kosztów, jakie będą generować jego samochody. A składają się na nie m.in. koszty paliwa, serwisu, ubezpieczenia oraz te związane z utratą wartości auta.

Toyota dla Twojej firmy – oszczędności, które odczujesz na każdym kilometrze

Nasi Klienci mają świadomość, że posiadanie Toyoty jako samochodu firmowego wiąże się z oszczędnościami na każdym kroku. Poczynając od atrakcyjnych pakietów wyposażeniowych w konkurencyjnych cenach, przez elastyczne formy finansowania, oferty specjalne, niskie zużycie paliwa czy rzadkie wizyty w warsztatach, a kończąc na wysokiej wartości odsprzedaży – kontynuuje Błażej Czaplicki  – suma rzeczywistych wydatków w całym okresie użytkowania Toyoty jest nieporównywalnie niska.

Toyota dla Twojej firmy – bezpieczeństwo ponad wszystko

To jednak nie wszystko. Firma Toyota Walder od przeszło 25-ciu lat swojej działalności utożsamiana jest z najwyższą jakością obsługi oraz troską o bezpieczeństwo w trakcie użytkowania pojazdów – przypomina Aneta Janczewska – Marketing Manager w Toyota Walder  – Przejawem tej troski jest między innymi stworzenie dla naszych Klientów Biznesowych okazji do wzięcia udziału w porównawczych testach samochodów pod kątem bezpieczeństwa aktywnego. Każdy uczestnik organizowanych przez nas testów, będzie miał możliwość sprawdzić jak samochody różnych marek zachowują się w sytuacjach awaryjnych.

Pojazdy są testowane na specjalnie wyznaczonych trasach przystosowanych do tego typu szkoleń. Uczestnicy sami prowadzą samochody i osobiście mogą przekonać się jak działają w nich systemy bezpieczeństwa aktywnego. Sprawdzają w jak wielkim stopniu pomagają one kierowcy opanować sytuację awaryjną, która może go spotkać na drodze. Całość szkolenia nadzorują instruktorzy z profesjonalnej szkoły jazdy, którzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników podczas przeprowadzania testów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami https://toyota-dla-firmy.pl/kontakt/