Flota Toyota Walder partnerem Morfologii Sprzedaży 2024

Z radością informujemy, że jako flota marek samochodowych Toyota i Lexus w Trójmieście mieliśmy zaszczyt być partnerem prestiżowego wydarzenia Morfologia Sprzedaży. To wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi ekspertów,
liderów branży oraz pasjonatów sprzedaży. Tegoroczna edycja odbyła się w Olivia Star w Gdańsku, a rozpoczęła się od przeglądu światowych trendów sprzedażowych.

Konferencja skupiała się na tematach efektywności sprzedaży dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, automatyzacji procesów sprzedaży i wszelkiej pomocy technologicznej powodującej, że praca handlowca staje się łatwiejsza i szybsza.

Z drugiej strony, zajęła się efektywnością rozmowy sprzedażowej w kontakcie Human 2 Human. Okazuje się, że rozmowa sprzedażowa prowadzona przez specjalistę w prawidłowy sposób, może być nadal bardzo ważna dla skuteczności procesu sprzedaży. Co więcej może ona stanowić przewagę konkurencyjną – szczególnie w sektorze B2B.

Udział w Morfologii Sprzedaży nie tylko umożliwił nam pokazanie zalet naszej Grupy, ale także stworzył przestrzeń do nawiązania nowych, wartościowych relacji biznesowych. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać tak wielu profesjonalistów, którzy dzielą naszą pasję do innowacji i jakości. Jesteśmy przekonani, że nowe kontakty, które nawiązaliśmy podczas tego wydarzenia, zaowocują owocnymi współpracami w przyszłości.

Morfologia Sprzedaży to konferencja przeznaczona dla dyrektorów i menedżerów sprzedaży, oraz dla doświadczonych handlowców. Pierwsza edycja konferencji odbyła się w listopadzie 2012. W tym roku Morfologia Sprzedaży odbywała się po raz trzynasty. Misją wydarzenia jest między innymi poprawianie efektywności sprzedażowej zespołów sprzedaży i pojedynczych handlowców, czy wzmacnianie menedżerów w skutecznym i partnerskim zarządzaniu zespołami sprzedaży;

Serdecznie dziękujemy organizatorom Morfologii Sprzedaży za możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Z ramienia naszych salonów w wydarzeniu brali udział Magdalena Senderska oraz Adam Stempniewski, którzy są ekspertami sprzedaży flotowej. Jesteśmy wdzięczni za każdy moment spędzony w gronie osób, które inspirują nas do dalszego rozwoju i innowacji. Wierzymy, że wspólnie z nowo poznanymi partnerami i klientami będziemy kontynuować naszą misję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań motoryzacyjnych.

Toyota Walder – partnerzy innowacji, jakości i zrównoważonego rozwoju.
Dziękujemy, że jesteście z nami na tej drodze.