Testy porównawcze samochodów

Firma Toyota Walder od przeszło 25-ciu lat swojej działalności utożsamiana jest z najwyższą jakością obsługi oraz troską o bezpieczeństwo w trakcie użytkowania pojazdów. Przejawem tej troski jest między innymi stworzenie dla Państwa wyjątkowej okazji do wzięcia udziału w porównawczych testach samochodów pod kątem bezpieczeństwa aktywnego.

Każdy uczestnik testów ma możliwość sprawdzić jak samochody różnych marek zachowują się w sytuacjach awaryjnych. Pojazdy będą testowane na specjalnie wyznaczonych trasach przystosowanych do tego typu szkoleń.

Uczestnicy sami będą prowadzić samochody i osobiście mogą przekonać się jak działają systemy bezpieczeństwa aktywnego w aucie. Sprawdzić w jak wielkim stopniu pomagają one kierowcy opanować sytuację awaryjną, która może go spotkać na drodze.

Całość szkolenia nadzorują instruktorzy z profesjonalnej szkoły jazdy, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników podczas przeprowadzania testów.

Zainteresowany? Zgłoś się!

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM

9.30 - 10.30

Przyjazd uczestników na tor

10.00 - 11.00

Przywitanie, wprowadzenie

11.00 - 13.15

Dynamiczne jazdy porównawcze

13.15 - 13.45

Obiad

13.45 - 16.00

Dynamiczne jazdy porównawcze

16.00 - 16.15

Podsumowanie, zakończenie spotkania

Organizator zapewnia ciepłe posiłki i napoje.