Testy porównawcze samochodów

Firma Toyota Walder od przeszło 25-ciu lat swojej działalności utożsamiana jest z najwyższą jakością obsługi oraz troską o bezpieczeństwo w trakcie użytkowania pojazdów. Przejawem tej troski jest między innymi stworzenie dla Państwa wyjątkowej okazji do wzięcia udziału w porównawczych testach samochodów pod kątem bezpieczeństwa aktywnego.

Każdy uczestnik testów ma możliwość sprawdzić jak samochody różnych marek zachowują się w sytuacjach awaryjnych. Pojazdy będą testowane na specjalnie wyznaczonych trasach przystosowanych do tego typu szkoleń.

Uczestnicy sami będą prowadzić samochody i osobiście mogą przekonać się jak działają systemy bezpieczeństwa aktywnego w aucie. Sprawdzić w jak wielkim stopniu pomagają one kierowcy opanować sytuację awaryjną, która może go spotkać na drodze.

Całość szkolenia nadzorują instruktorzy z profesjonalnej szkoły jazdy, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników podczas przeprowadzania testów.

Harmonogram

 • 9.30 - 10.30

  Przyjazd uczestników na tor

 • 10.00 - 11.00

  Przywitanie, wprowadzenie

 • 11.00 - 13.15

  Dynamiczne jazdy porównawcze

 • 13.15 - 13.45

  Obiad

 • 13.45 - 16.00

  Dynamiczne jazdy porównawcze

 • 16.00 - 16.15

  Podsumowanie, zakończenie spotkania

Organizator zapewnia ciepłe posiłki i napoje.

Zainteresowany? Zgłoś się!

** Przesyłając ten formularz dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie, także w przyszłości, moich danych osobowych w celach marketingowych przez TMPL, Dilera oraz pozostałych Autoryzowanych Dilerów Toyoty (lista adresowa na: www.toyota.pl), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM