Rozważasz zakup samochodu firmowego?

Pomyśl o całkowitych kosztach, jakie będzie generować. Składają się na nie między innymi koszty:

paliwa | serwisu | ubezpieczenia | związane z utratą wartości auta

Przekonaj się, że wybór Toyoty

jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Twojego biznesu!
Poznaj zalety użytkowania Toyoty w Twojej firmie!

Oszczędność

Posiadanie Toyoty wiąże się z oszczędnościami na każdym kroku. Poczynając od atrakcyjnych pakietów wyposażeniowych w konkurencyjnych cenach, przez elastyczne formy finansowania, oferty specjalne, niskie zużycie paliwa czy rzadkie wizyty w warsztatach, a kończąc na wysokiej wartości odsprzedaży – suma rzeczywistych wydatków w całym okresie użytkowania Toyoty jest nieporównywalnie niska.

Niezawodność

Modele Toyoty zajmują wiodące miejsca w rankingach zadowolenia Klientów i bezawaryjności aut przeprowadzanych przez niezależne instytuty badawcze na całym świecie. Toyota w firmie to dobra inwestycja, pozwala uniknąć większości niespodziewanych awarii, co korzystnie wpływa na stan finansów.

Obsługa

Korzystaj z najwyższego poziomu obsługi na każdym kroku.
W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie z naszej strony. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, abyś mógł w pełni skupić się na własnej działalności.

Ubezpieczenia

Toyota oferuje szeroki zakres ubezpieczeń, które zapewniają ochronę właścicielom i samochodom marki Toyota. Kompleksowa oferta w postaci pakietu AC+OC+NW+Assistance lub w rozmaitych opcjach, w systemie ratalnym, zarówno dla klientów kupujących nową polisę, jak i wznawiających dotychczasową, system zniżkowy dla aut hybrydowych czy wyposażonych w system Toyota Safety Sense – każda forma ubezpieczenia to pewność dla Twojej firmy.

Wysoka wartość odsprzedaży

Wszystkie modele Toyoty odznaczają się na tle konkurencji wysoką wartością odsprzedaży. Na taki wynik składa się wiele czynników, m.in.: najwyższej jakości materiały, bezawaryjność, innowacyjne technologie i rozwiązania, z których słynie Toyota.

Serwis

Autoryzowany Serwis Toyoty gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie. Posiadając Toyotę, masz pewność, że każda czynność będzie wykonana przez najlepszych fachowców przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Krótki czas serwisowania, profesjonalizm, samochód zastępczy – to w Autoryzowanym Serwisie Toyoty standard.

Spalanie

Samochody Toyoty słyną z rekordowo niskiego zużycia paliwa, co pozwala na duże oszczędności i mniejsze wydatki na stacjach benzynowych. Bardzo dynamiczne, a przy tym ekonomiczne silniki, napęd hybrydowy oraz elastyczne skrzynie biegów sprawiają, że posiadanie Toyoty to czysty zysk.
Na przykład posiadanie hybrydy Toyoty nierozerwalnie wiąże się z mniejszym spalaniem paliwa, a co za tym idzie – z rzadszymi wizytami na stacjach benzynowych. Ta oszczędność jest odczuwalna już po zatankowaniu baku za 100 zł (przy cenie paliwa 4,44 zł za litr). Samochód ze zwykłym napędem, jak Toyota Avensis Sedan 1,8 Valvematic (147 KM) Multidrive S, przejedzie wtedy w mieście dystans 282 km, natomiast Toyota Prius – aż 626 km.